Obsługa strony internetowej Bielsko-Biała

Obsługa Wordpress polega na zarządzaniu i utrzymaniu strony internetowej przy użyciu systemu zarządzania treścią (CMS) o nazwie Wordpress. Wordpress jest open-source'owym narzędziem, co oznacza, że jest ono darmowe i pozwala na swobodne modyfikowanie i rozwijanie strony.

Obsługa Wordpress obejmuje kilka różnych aspektów:

 • Instalacja i konfiguracja Wordpress na serwerze
 • Tworzenie i edycja treści na stronie, takich jak artykuły, podstrony, media itp.
 • Zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami
 • Instalowanie i konfiguracja wtyczek (plug-in) i motywów (templates), które pozwalają na rozszerzanie funkcjonalności strony i zmianę jej wyglądu
 • Optymalizacja strony pod kątem SEO
 • Backup i aktualizacja oprogramowania
 • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Obsługa Wordpress wymaga pewnej wiedzy technicznej, ale jest stosunkowo prosta w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dużej ilości dostępnych poradników i tutoriali online.

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas pozwól że zajmiemy kompleksowo się twoją stroną. Skontaktuj się z nami!

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas.

  Be Ka
  Be Ka
  2023-01-19
  Polecam Pana Kamila, wykonał dla mnie duży sklep internetowy. Zawsze proponuje mądre rozwiązania, które można rozwijać, a nie okazują się jednorazowe. Co wielokrotnie się zdarzało w przypadku innych "programistów", którzy później się tracili i nie odbierali telefonów. U Pana Kamila nie ma takich problemów, odbiera telefony i szybko reaguje w razie awarii. W dodatku jako jeden z nielicznych skutecznie pozycjonuje strony i jego działania przynoszą efekty.
  Marcin Sych
  Marcin Sych
  2023-01-19
  Firma wykonała dla nas stronę www oraz pozycjonuje ją do dnia dzisiejszego. Obroty zwiększyły się znacznie. Dodatkowo zleciliśmy stworzenie aplikacji, która uporządkowała bazę klientów co znacznie ułatwiło naszą pracę. Polecamy firmę!!! Tak 3mać :)
  Smyczkowskyy
  Smyczkowskyy
  2023-01-10
  Profesjonalne podejście do klienta i robota wykonana na czas. Polecam bardzo serdecznie!
  Bartek
  Bartek
  2022-11-30
  Bardzo polecam, nasza współpraca przy budowie strony internetowej świetnie się układała. Odbierają telefony, są elastyczni, odpowiednio doradzą i przede wszystkim fachowo wykonają stronę do końca, bez niedociągnięć i stękania. Polecam!
  Michał Janota
  Michał Janota
  2022-11-25
  Wszystko pięknie elegancko i na czas
  Szymon Drewniak
  Szymon Drewniak
  2022-01-16
  Bardzo polecam tę Firmę. Świetne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm obsługi. Laptop który oddałem śmiga teraz jak nowy. Ceny też bardzo dobre dostosowane do kieszeni klienta. Polecam!!